Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Szukaj

Lista pracowników NCBR

drukuj
A A A

Lista pracowników i współpracowników NCBR

 

Nazwisko Imię Stanowisko Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail
Chorowski Maciej dyrektor Centrum +48 22 39 07 105  
Nawrat Aleksander z-ca dyrektora Centrum +48 22 39 07 102  
Biuro Dyrektora Centrum (BDC)
Czarnecki Robert Dyrektor Biura Dyrektora Centrum + 48 22 39 07 195  
Sekcja koordynacji (BDC)
Błaszczyk Cezary kierownik sekcji + 48 22 39 07 254 + 48 515 061 540
Barczyk Gracjan specjalista + 48 22 39 07 307  
Bień Kinga specjalista + 48 22 39 07 105  
Borkowska Edyta specjalista + 48 22 39 07 257  
 Fechner Monika starszy specjalista + 48 22 39 07 486  
Grzywacz Małgorzata starszy specjalista + 48 22 39 07 155  
Kaczmarek Marzena specjalista + 48 22 39 07 105  
Kossakowska Dominika młodszy specjalista + 48 22 39 07 226  
Niemier-Pawłowska Ewa starszy specjalista + 48 22 39 07 291  
Pniewska Anna specjalista + 48 22 39 07 102  
Wajs Andrzej starszy specjalista + 48 22 39 07 499  
Sekcja ochrony informacji niejawnych i danych osobowych (SNO)
Malinowski Waldemar

kierownik sekcji

+ 48 22 39 07 159  
Kancelaria tajna (SNO)
Stachura Beata starszy specjalista/
kierownik kancelarii tajnej
+ 48 22 39 07 294 +48 519 687 495
Sekcja audytu wewnętrznego i kontroli wewnętrznej (SAW)
Szafrański Jerzy kierownik sekcji + 48 22 39 07 289 + 48 785 667 703
Bielak Karol starszy specjalista + 48 22 39 07 162  
Lubaś Agnieszka audytor wewnętrzny + 48 22 39 07 472  
Dział Komunikacji i Promocji (DPR)
Monkiewicz Kazimierz dyrektor działu + 48 22 39 07 405  
Grabowska Anna z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 375 + 48 785 660 153
Chmolewska Beata specjalista +48 22 39 07 285 +48 519 684 083
Jędrzejczyk Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 368  
Kurzyński Paweł starszy specjalista + 48 22 39 07 353  
Majewska Iga specjalista + 48 22 39 07 181  
Markiewicz Monika starszy specjalista + 48 22 39 07 241 +48 519 687 501
Mężyńska Dorota starszy specjalista    
Szcześniak Sebastian starszy specjalista + 48 22 39 07 263 +48 519 685 005
Tatarczuk-Nowik Alicja starszy specjalista +48 22 39 07 273  
Zalewska Anna starszy specjalista   + 48 785 661 474
Zych Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 228 +48 515 061 523
Dział Systemów Informatycznych (DSI)
Kątcki Jerzy dyrektor działu + 48 22 39 07 108  
Stokłosa Joanna specjalista + 48 22 39 07 108  
Sekcja ds. Rozwoju Narzędzi Informatycznych
Biernacka Ewa kierownik sekcji + 48 22 39 07 272  
Kociel Paweł główny specjalista + 48 22 39 07 402 +48 515 061 522
Kwiatkowski Mateusz specjalista    
Piotrowicz Wojciech główny specjalista + 48 22 39 07 297 +48 785 661 476
Skrzędziejewska Mariola starszy specjalista + 48 22 39 07 270  
Waś Katarzyna główny specjalista + 48 22 39 07 121  
Sekcja Teleinformatyki
Flis Zenon kierownik sekcji + 48 22 39 07 115 +48 515 061 545
Kaczmarczyk Mariusz główny specjalista + 48 22 39 07 115  
Kamiński Paweł specjalista + 48 22 39 07 115  
Posemkiewicz Jarosław starszy specjalista + 48 22 39 07 115  
Dział Strategii, Analiz i Ewaluacji (DSAE)
Tokaj-Krzewska Agnieszka dyrektor działu + 48 22 39 07 130 +48 515 061 532
Sekcja analiz i ewaluacji
Woźniak Monika p.o. koordynatora zespołu + 48 22 39 07 209 + 48 519 687 512
Baranowski Michał starszy specjalista +48 22 39 07 479  
Bąk Agnieszka główny specjalista +48 22 39 07 399  
Nasiłowska Emilia główny specjalista + 48 22 39 07 430  
Świderska Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 279  
Ziemacki Zbysław główny specjalista + 48 22 39 07 393 +48 605 431 273
Żołnierski Aleksander główny specjalista + 48 22 39 07 174  
Samodzielne stanowisko ds. monitorowania efektywności działań Centrum
Dyrda Stanisław ekspert + 48 22 39 07 262 + 48 785 660 074
Samodzielne stanowisko ds. monitorowania strategii Centrum i współpracy międzyinstytucjonalnej
Skibska-Zielińska Małgorzata ekspert + 48 22 39 07 248 + 48 515 061 557
Dział Koordynacji i Współpracy z Ekspertami (DKE)
Sołowiej Piotr dyrektor działu + 48 22 39 07 396  
Włoszek Monika sekretariat/pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 166  
Sekcja współpracy z ekspertami (DKE)
Matosek Wioletta kierownik sekcji + 48 22 39 07 161 + 48 515 061 531
Klikowicz Natasza młodszy specjalista + 48 22 39 07 176  
Latacz Ewa starszy specjalista + 48 22 39 07 129  
Lenartowicz Karolina specjalista + 48 22 39 07 475  
Lepieszka Maja młodszy specjalista + 48 22 39 07 129  
Próchnicka Izabela starszy specjalista + 48 22 39 07 157  
Skolimowska Anna specjalista + 48 22 39 07  220  
Sekcja programowania i polityk Unii Europejskiej (DKE)
Piątkowska Milena kierownik sekcji + 48 22 39 07 383 +48 514 115 804
Dadsi Ann główny specjalista + 48 22 39 07 271  
Maroń Dorota główny specjalista + 48 22 39 07 309  
Pytlarczyk Marta główny specjalista + 48 22 39 07 146  
Składanowski Mateusz główny specjalista + 48 22 39 07 338  
Stryjek Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 312  
Tendaj Jan główny specjalista +48 22 39 07 165 +48 726 189 816
Sekcja wyboru projektów (DKE)
Ignar Magdalena kierownik sekcji +48 22 39 07 337  
Bachorski Grzegorz główny specjalista + 48 22 39 07 149  
Forysiuk Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 150  
Januszek Hanna główny specjalista + 48 22 39 07 305  
Kamińska Sylwia  starszy specjalista + 48 22 39 07 187  
Kłos Ewa specjalista + 48 22 39 07 167  
Leszek Karolina młodszy specjalista + 48 22 39 07 193  
Liwska-Gołoś Agata starszy specjalista + 48 22 39 07 149  
Maliszewska Agnieszka specjalista + 48 22 39 07 478  
Melon Marta specjalista + 48 22 39 07 111  
Ostrowska Iwona starszy specjalista + 48 22 39 07 187  
Patoka Sylwia specjalista + 48 22 39 07 167  
Siwińska Anna młodszy specjalista + 48 22 39 07 187  
Stelmach Małgorzata młodszy specjalista + 48 22 39 07 278  
Szymczak Magdalena starszy specjalista + 48 22 39 07 305  
Toczyłowska Sylwia specjalista + 48 22 39 07 184  
Zalewska Monika główny specjalista + 48 22 39 07 111  
Zygadło Joanna starszy specjalista    
Sekcja wyboru projektów II (DKE)
Bodych-Biernacka Milena specjalista + 48 22 39 07 180  
Hibner Ilona specjalista + 48 22 39 07 112  
Pętlicka-Groń Monika główny specjalista + 48 22 39 07 403  
Lewandowska Agnieszka specjalista + 48 22 39 07 188  
Toczyska Dorota główny specjalista + 48 22 39 07 163 +48 519 687 514 
Sekcja kontroli wewnętrznej (DKE)
Gosek Emilia wspólpracownik + 48 22 39 07 497  
Dział Zarządzania Programami (DZP)
Ostapczuk Anna dyrektor działu + 48 22 39 07 144 + 48 515 061 542
Rzepczyńska Izabela z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 418 + 48 515 061 529
Pryciński Piotr z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 282 + 48 515 061 558
Prokopiuk Emilia specjalista + 48 22 39 07 442  
Zatorski Daniel specjalista +48 22 39 07 329  
 Sekcja zarządzania programami badań INFOTECH (DZP)
Wrotek Katarzyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 221 +48 785 660 155
Murawski Jakub  z-ca kierownika sekcji + 48 22 39 07 171 +48 519 683 989
Adamczyk-Cieślak Bogusława wspólpracownik/koordynator programu CuBR + 48 22 39 07 186 +48 519 683 740
Bartosiak Agnieszka specjalista + 48 22 39 07 172  
Bojanowska-Sot Maria koordynator projektu   +48 515 061 549
Budniak Izabela starszy specjalista + 48 22 39 07 247 +48 505 759 064
Bukowiecka Magdalena starszy specjalista + 48 22 39 07 299  
Chomczyk Michał główny specjalista + 48 22 39 07 459 +48 519 687 484
Ciecierska Ewelina starszy specjalista + 48 22 39 07 484 +48 505 759 072
Garlińska Magdalena starszy specjalista + 48 22 39 07 267 +48 505 759 069
Jackowska Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 107  
Janczykowska Karolina główny specjalista + 48 22 39 07 293 +48 515 061 554
Lipiński Gerard koordynator projektu + 48 22 39 07 119  
Łyczko Ewa specjalista + 48 22 39 07 240 +48 505 759 073
Madrak Karolina starszy specjalista +48 22 39 07 135  
Margas Magdalena współpracownik + 48 22 39 07 178  
Noskowicz Przemysław współpracownik + 48 22 39 07 295  
Pacholska Emilia starszy specjalista + 48 22 39 07 138  
Palijczuk Dorota starszy specjalista + 48 22 39 07 158 +48 785 661 473
Rataj Daria specjalista + 48 22 39 07 471  
Samsel Katarzyna koordynator projektu + 48 22 39 07 156 + 48 515 061 556
Skutnik Mateusz młodszy specjalista + 48 22 39 07 148  
Wieczorek Katarzyna współpracownik + 48 22 39 07 448  
Sekcja zarządzania programami badań BIOMED (DZP)
Długosz Paulina kierownik sekcji + 48 22 39 07 258 + 48 515 061 517
Chmielewski Marcin główny specjalista + 48 22 39 07 109  
Dmochowska Katarzyna specjalista + 48 22 39 07 183  
Dragan Elżbieta współpracownik + 48 22 39 07 140  
Durkiewicz-Sirocka Marzena starszy specjalista + 48 22 39 07 231  
Gruszka Marta młodszy specjalista + 48 22 39 07 470  
Górecka Magdalena starszy specjalista + 48 22 39 07 139  
Kostrzewa Małgorzata starszy specjalista + 48 22 39 07 275  
Kramek Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 256  
Lesiuk Robert współpracownik + 48 22 39 07 296  
Maślikowska Barbara główny specjalista + 48 22 39 07 127  
Moczulska Katarzyna koordynator projektu   + 48 515 061 519
Mościcka-Studzińska Aleksandra koordynator projektu + 48 22 39 07 177 + 48 785 662 015
Nankiewicz Eliza starszy specjalista + 48 22 39 07 131  
Olendzka Magdalena specjalista + 48 22 39 07 456  
Pawlik Adrianna główny specjalista + 48 22 39 07 491 +48 515 061 514
Pietruszyńska Katarzyna koordynator projektu + 48 22 39 07 274  
Podniesiński Michał starszy specjalista + 48 22 39 07 276  
Roman Edyta główny specjalista + 48 22 39 07 141 + 48 785 660 158
Szymańska-Rzeźnik Kinga główny specjalista + 48 22 39 07 457  
Wrzesiński Michał starszy specjalista + 48 22 39 07 139  
Ziemińska Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 493  
Sekcja zarządzania programami międzynarodowymi  (DZP)
Ratajczak Agnieszka kierownik sekcji +48 22 39 07 147 + 48 785 662 012
Drożdż Jolanta główny specjalista +48 22 39 07 106  
Jędrzejek Maciej główny specjalista +48 22 39 07 160 +48 519 684 052
Kachnowicz Magdalena główny specjalista +48 22 39 07 381  
Kapera Renata specjalista +48 22 39 07 435  
Kosecki Konrad starszy specjalista +48 22 39 07 460  
Maciejko Krystyna główny specjalista + 48 22 39 07 489  
Osiński Jan specjalista + 48 22 39 07 324  
Wildner Ewelina starszy specjalista + 48 22 39 07 123  
Sekcja zarządzania programami kooperacyjnymi (DZP)
Kaźmierczak Adam kierownik sekcji + 48 22 39 07 244 + 48 515 061 551
Antosik Maria współpracownik    
Franciszewska Karolina główny specjalista + 48 22 39 07 284  
Jaroszko Katarzyna specjalista + 48 22 39 07 290  
Konrady Magdalena specjalista    
Lewocz Agnieszka starszy specjalista +48 22 39 07 239  
Makocka Joanna główny specjalista + 48 22 39 07 233 +48 519 684 989
Mikołajczyk Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 252  
Mikulska Aleksandra młodszy specjalista + 48 22 39 07 104  
Olejnik Justyna specjalista + 48 22 39 07 234  
Podgórska Edyta specjalista + 48 22 39 07 454  
Sławiński Maciej starszy specjalista + 48 22 39 07 416  
Tomaszewska Iwona koordynator projektu + 48 22 39 07 397 +48 519 687 503
Tucka-Hawrylak Marzena specjalista + 48 22 39 07 290  
Wróbel Sylwia specjalista + 48 22 39 07 277  
Wudarczyk-Czapczuk Jolanta koordynator projektu + 48 22 39 07 122 +48 519 684 055
Zasłona Adam starszy specjalista + 48 22 39 07 142  
Sekcja zarządzania programami dla przedsiębiorców (DZP)
Maksym Daniel kierownik sekcji + 48 22 39 07 201 +48 781 195 665
Juszczyk Joanna główny specjalista + 48 22 39 07 315 + 48 605 431 261
Celian-Pikiel Dominika młodszy specjalista + 48 22 39 07 433 +48 507 063 868
Czyżewski Paweł główny specjalista + 48 22 39 07 350 +48 605 562 588
Grzebalska Agnieszka specjalista + 48 22 39 07 449 +48 605 985 937
Kotkowska Wioletta główny specjalista + 48 22 39 07 304 +48 667 878 694
Krok Maria starszy specjalista + 48 22 39 07 328  
Malinowska Aleksandra specjalista + 48 22 39 07 483 +48 516 958 419
Przeradzka-Pawlak Agata starszy specjalista +48 22 39 07 326 +48 507 064 489

Rutkowska Joanna młodszy specjalista +48 22 39 07 466 +48 507 063 859
Stradowska-Cholewa Katarzyna koordynator projektu + 48 22 39 07 423 + 48 519 683 962
Tomaszewska Jagoda specjalista +48 22 39 07 191 +48 516 958 492
Zaniewska Monika główny specjalista + 48 22 39 07 317  
Zmarzlińska Aleksandra specjalista + 48 22 39 07 328 +48 507 064 498
Czerwińska-Walerowicz Katarzyna koordynator projektu + 48 22 39 07 224 +48 605 431 739
Gąsior Magdalena starszy specjalista +48 22 39 07 451  
Gontarz Joanna główny specjalista + 48 22 39 07 419  
Kubiak Anna główny specjalista + 48 22 39 07 245 +48 519 683 787
Pełkowska Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 455  
Smyła Jacek główny specjalista + 48 22 39 07 152  
Borowski Cezary główny specjalista + 48 22 39 07 422 +48 505 759 087
Kuczyńska Anna specjalista + 48 22 39 07 446  
Osial Tomasz główny specjalista + 48 22 39 07 235 +48 519 684 140
Sionek Rafał starszy specjalista + 48 22 39 07 211  
Szacherski Karol główny specjalista + 48 22 39 07 185 +48 519 684 788
Maciejczyk Anna główny specjalista + 48 22 39 07 153  
Stępień Anna główny specjalista + 48 22 39 07 210  
Dział Zarządzania Programami i Projektami na rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Państwa (DOB)
Łaba Krzysztof dyrektor działu + 48 22 39 07 266  
Styczeń Krzysztof zastępca dyrektora działu + 48 22 39 07 434  
Sekcja zarządzania programami i projektami (DOB)
Wilbik Katarzyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 265  
Jastrzębski Dariusz starszy specjalista + 48 22 39 07 316 +48 515 061 553
Potyralski Michał starszy specjalista + 48 22 39 07 118  
Rutkowska Bożena główny specjalista + 48 22 39 07 264  
Sidor Andrzej główny specjalista + 48 22 39 07 268  
Sekcja programów strategicznych i międzynarodowych (DOB)
Dominikowski Zygmunt współpracownik    
Pastuszek-Lipińska Barbara główny specjalista   +48 514 115 803
Wikło Maciej współpracownik + 48 22 39 07 420  
Sekcja planowania, monitoringu i sprawozdawczości (DOB)
Grześkowiak Angelika kierownik sekcji + 48 22 39 07 266  
Gagatek Joanna koordynator zespołu + 48 22 39 07 424  
Łuszczyńska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 343  
Seręga Agata współpracownik +48 22 39 07 426  
Skocki Dariusz koordynator zespołu +48 22 39 07 495  
Tokarski Jerzy główny specjalista + 48 22 39 07 251  
Dział Kontroli Projektów (DKP)
Gawrycka Iwona dyrektor działu + 48 22 39 07 286 + 48 785 662 014
Brus Andrzej z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 341 + 48 781 195 658
Grzegorzewski Maciej z-ca dyrektora działu   + 48 515 061 533
Ardyn Jakub starszy specjalista + 48 22 39 07 197  
Bańka Marcin starszy specjalista + 48 22 39 07 132 +48 518 338 451
Burkacka Sylwia główny specjalista + 48 22 39 07 412  
Darmochwał Dagmara główny specjalista + 48 22 39 07 345  
Dykiel Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 132  
Jarosławska Aleksandra główny specjalista + 48 22 39 07 382  
Kalinowska Dorota starszy specjalista + 48 22 39 07 344 + 48 515 061 512
Kalisiewicz Piotr główny specjalista + 48 22 39 07 124 + 48 515 061 535
Kozłyk Jarosław starszy specjalista + 48 22 39 07 440 +48 507 063 416
Kraszewski Daniel główny specjalista + 48 22 39 07 344  
Krzemiński Leszek główny specjalista + 48 22 39 07 347  
Maliński Michał główny specjalista + 48 22 39 07 346  
Perczyńska Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 189  
Ploszka Patrycja starszy specjalista + 48 22 39 07 439  
Poczenta Anna główny specjalista + 48 22 39 07 352  
Robak Bartosz główny specjalista + 48 22 39 07 124 + 48 515 061 552
Skubida Paweł główny specjalista + 48 22 39 07 339  
Sosińska Marta główny specjalista + 48 22 39 07 395  
Strzałkowska Maja główny specjalista + 48 22 39 07 202  
Tarabasz Ilona starszy specjalista + 48 22 39 07 484    
Trzciński Piotr główny specjalista + 48 22 39 07 392  
Wółkiewicz Magdalena główny specjalista + 48 22 39 07 394  
Dział Rozwoju Kadry Naukowej (DRK)
Gąsiorkiewicz-Płonka Paulina dyrektor działu + 48 22 39 07 303 + 48 781 195 662
Krasiński Piotr z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 330 + 48 605 432 008
Sadzyńska Katarzyna specjalista + 48 22 39 07 300  
Sekcja zarządzania programami rozwoju kadry naukowej i szkolnictwa wyższego (DRK)
Ambroziewicz Ewa kierownik sekcji + 48 22 39 07 306 +48 667 787 703
Badełek-Kotowska Aneta starszy specjalista + 48 22 39 07 246  
Cyran Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 343  
Kropop Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 490  
Krycka Aneta starszy specjalista + 48 22 39 07 374  
Maliszewski Tomasz główny specjalista + 48 22 39 07 387  
Matyka Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 468  
Michalczyk-Brzezina Grażyna główny specjalista + 48 22 39 07 384  
Napieralska-Stencel Ewelina główny specjalista + 48 22 39 07 490  
Oleksiak Dariusz starszy specjalista    
Sawicka Aleksandra starszy specjalista +48 22 39 07 242  
Sekcja wdrażania i obsługi finansowej (DRK)
Hawrylik Beata kierownik sekcji + 48 22 39 07 365 + 48 605 432 028
Witek Justyna z-ca kierownika sekcji + 48 22 39 07  373  
Antoniewska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 377  
Baran Aldona starszy specjalista + 48 22 39 07 389  
Baraniak Dagmara starszy specjalista + 48 22 39 07 408  
Brudkowska Renata starszy specjalista    
Czarnoba Gabriela starszy specjalista + 48 22 39 07 380  
Domaradz Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 367  
Dziwulska Magdalena starszy specjalista    
Furmanek-Kucharska Aleksandra starszy specjalista    
Jędrusiński Krystian starszy specjalista + 48 22 39 07 450  
Kąkol Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 390  
Kłos Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 322  
Krzywosądzka Magdalena główny specjalista + 48 22 39 07 452  
Kobylańska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 378  
Kwiecień Bartłomiej starszy specjalista    
Mazur Sabina specjalista + 48 22 39 07 243  
Pogorzelska Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 477  
Rogowska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 223  
Rybińska Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 371  
Trestka Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 342  
Wacławska Teresa główny specjalista + 48 22 39 07 372  
Węcław Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 498  
Zasłona Agnieszka starszy specjalista    
Żebrowska-Kraszewska Luiza starszy specjalista    
Sekcja sprawozdawczości i monitoringu (DRK)
Narożniak Aleksandra kierownik sekcji + 48 22 39 07 364  
Pokora Barbara starszy specjalista + 48 22 39 07 359 +48 603 230 037
Rosińska Dominika starszy specjalista + 48 22 39 07 385  
Szymańska Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 370  
Samodzielne stanowisko pracy ds. projektów systemowych i pozakonkursowych (DRK)
Surman-Stadnik Oliwia koordynator projektu +48 22 39 07 125  
Samodzielne stanowisko pracy ds. prawnych i odwołań (DRK)
Burnos-Stępień Marika specjalista +48 22 39 07 280  
Czechowska Iga starszy specjalista +48 22 39 07 437  
Kuskowska Milena specjalista +48 22 39 07 308  
Dział Komercjalizacji
Sekcja projektów systemowych w obszarze transferu technologii 
Kozłowska-Żukowska Martyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 331  
Wasyłyszyn-Gajda Anna p.o. kierownika sekcji + 48 22 39 07 411  
Sekcja innowacyjnych metod zarządzania programami
Misiewicz Joanna kierownik sekcji + 48 22 39 07 467  
Malski-Brodzicki Maciej główny specjalista + 48 22 39 07 310 + 48 515 061 543
Miętek Agata główny specjalista + 48 22 39 07 386  
Sekcja budowy ekosystemu startupów technologicznych
Paczos Przemysław kierownik sekcji + 48 22 39 07 358  
Barbachowska Eliza koordynator projektu + 48 22 39 07 415  
Barszcz Michał

koordynator projektu

wydawca BRIdge INFO

+ 48 22 39 07 410  
Kuc Włodzimierz starszy specjalista + 48 22 39 07 261  
Majewski Grzegorz koordynator projektu + 48 22 39 07 453  
Zamojski Piotr główny specjalista + 48 22 39 07 462  
Dział Finansowy (DF)
Domiński Hubert dyrektor działu + 48 22 39 07 301, 340  
Grochala Monika pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 301  
Sekcja finansowania programów operacyjnych (DF)
Kowalczyk Małgorzata kierownik sekcji + 48 22 39 07 237 + 48 669 098 654
Brzeziński Wojciech główny specjalista + 48 22 39 07 360  
Bylczyńska-Madejak Agnieszka główny specjalista + 48 22 39 07 335  
Cabaj Alina główny specjalista + 48 22 39 07 354  
Domańska Ewa główny specjalista + 48 22 39 07 362  
Gontarz Edyta ekspert + 48 22 39 07 357  
Grzędzińska Justyna starszy specjalista + 48 22 39 07 361  
Jaskot Joanna główny specjalista + 48 22 39 07 332  
Józefowicz Monika pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 349  
Kurowska Ewa główny specjalista + 48 22 39 07 334  
Leśnicka-Misaczek Beata starszy specjalista + 48 22 39 07 356  
Majchrzak Grażyna główny specjalista + 48 22 39 07 355  
Nowak Marcin główny specjalista + 48 22 39 07 348  
Pelc Grzegorz główny specjalista + 48 22 39 07 336  
Rybarczyk Marzena główny specjalista + 48 22 39 07 333  
Sekcja monitoringu i sprawozdawczości programów (DF)
Bartosiewicz Adam kierownik sekcji +48 22 39 07 314  
Jastrzębska-Karwat  Magdalena specjalista +48 22 39 07 128  
Wieczorek Dariusz starszy specjalista + 48 22 39 07 179  
Sekcja finansowania projektów B+R (DF)
Szwonder Beata kierownik sekcji + 48 22 39 07 208  
Krasieńko Urszula p.o. zastępcy kierownika sekcji + 48 22 39 07 217  
Albin Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 213  
Ciosmak Karolina specjalista + 48 22 39 07 488  
Cybulska Marzena specjalista + 48 22 39 07 395  
Dąbrowa Sylwia starszy specjalista + 48 22 39 07 255  
Dębecka Natalia starszy specjalista    
Dulanowska Anna specjalista + 48 22 39 07 182  
Florczak Edyta główny specjalista + 48 22 39 07 428  
Gajewska Justyna starszy specjalista + 48 22 39 07 288  
Grabczak Anna starszy specjalista    
Gruszczyński Wojciech główny specjalista + 48 22 39 07 215  
Kępka Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 464  
Kot Karol specjalista + 48 22 39 07 207  
Kwiatkowska Beata młodszy specjalista + 48 22 39 07 206  
Mystkowska-Żurawska Agata starszy specjalista + 48 22 39 07 496  
Piętak Katarzyna  starszy specjalista    
Płońska Agnieszka główny specjalista + 48 22 39 07 205  
Wagner Anna starszy specjalista    
Sekcja zarządzania finansowego (DF)
Małys Blanka kierownik sekcji + 48 22 39 07 363  
Dąbrowska Teresa główny specjalista + 48 22 39 07 151  
Dziamara Justyna starszy specjalista + 48 22 39 07 216  
Kulczyk Rafał główny specjalista + 48 22 39 07 214  
Marczak Matylda młodszy specjalista + 48 22 39 07 427  
Sekcja finansowania projektów rozwojowych (DF)
Dacewicz Agnieszka kierownik sekcji    
Stefaniak-Wolf Agnieszka p.o. kierownika sekcji +48 22 39 07 143  
Chrobocińska Agata starszy specjalista +48 22 39 07 154  
Ciołek Joanna specjalista +48 22 39 07 465  
Jarosińska Anna specjalista +48 22 39 07 400  
Jaskóła Joanna specjalista + 48 22 39 07 320  
Kidoń Monika specjalista + 48 22 39 07 361  
Maliborska Anna główny specjalista +48 22 39 07 170  
Mężyńska Paulina główny specjalista +48 22 39 07 150  
Piasecka Sylwia specjalista +48 22 39 07 136  
Szokiel Dorota główny specjalista + 48 22 39 07 227  
Świderska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 407  
Woszczyk Maciej starszy specjalista + 48 22 39 07 362  
Wypych Krzysztof specjalista + 48 22 39 07 474  
Stanowisko ds. analiz i nieprawidłowości
Musiał Damian główny specjalista + 48 22 39 07 445   damian.musial@ncbr.gov.pl
Saks Krystian starszy specjalista + 48 22 39 07 126  
Dział Prawny (DP)
Żukowski Michał dyrektor działu + 48 22 39 07 200  
Pióro Aleksandra z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 200  
Chmolewska Beata specjalista + 48 22 39 07 200  
Sekcja ds. umów i opinii prawnych (DP)
Bednarczuk Katarzyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 281  
Stryjniak Katarzyna główny specjalista + 48 22 39 07 492  
Szamowicz Agnieszka główny specjalista + 48 22 39 07 414  
Sekcja ds. postępowań (DP)
Żak Ewelina kierownik sekcji + 48 22 39 07 327 + 48 605 430 717
Janik Łukasz radca prawny    
Schliske Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 212 + 48 515 061 526
Winnik Magdalena radca prawny + 48 22 39 07 168 +48 519 683 728
Zys Nina główny specjalista + 48 22 39 07 313  
Sekcja ds. instrumentów finansowych i prawa nowych technologii
Parzyszek Piotr specjalista + 48 22 39 07 447  
Pelc Maciej radca prawny + 48 22 39 07 436  
Samodzielne stanowisko ds. informacji publicznej
Kacała Konrad radca prawny + 48 22 39 07 438  
Samodzielne stanowisko ds. postępowań upadłościowych i egzekucyjnych
Łuszczyński Marcin radca prawny + 48 22 39 07 260   marcin.luszczynski@ncbr.gov.pl
Dział Administracyjno-Gospodarczy (DAG)
Zieliński Zbigniew dyrektor działu + 48 22 39 07 236 + 48 515 061 502
Uszko-Dudzińska Barbara z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 318 + 48 605 432 067
Sekcja zamówień publicznych (DAG)
Dziadecki Bartosz kierownik sekcji +48 22 39 07 222  
Gruszczyński Aleksander starszy specjalista    
Hernik Maja pracownik obsługi biurowej +48 22 39 07 249  
Kwiecińska Katarzyna główny specjalista + 48 22 39 07 173  
Sekcja pomocy technicznej (DAG)
Kamińska Krystyna główny specjalista + 48 22 39 07 319  
Mrozińska Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 321  
Murawska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 219  
Rola Łukasz główny specjalista +48 22 39 07 398  
Stępień Karol główny specjalista + 48 22 39 07 225  
Wojno Krzysztof główny specjalista + 48 22 39 07 417  
Sekcja administracyjno-techniczna
Kałęcka Nella współpracownik + 48 22 39 07 120  
Kawecka Katarzyna specjalista + 48 22 39 07 101  
Kopernacka Aleksandra pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 120  
Lepianka Magdalena młodszy specjalista + 48 22 39 07 401  
Michalczyk Mirosław specjalista + 48 22 39 07 421    
Obstawski Henryk kierowca + 48 22 39 07 401    
Ołdak Kamila współpracownik + 48 22 39 07 401  
Pawlak Jerzy starszy specjalista + 48 22 39 07 432  
Sekulski Mirosław pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 292 +48 514 115 807
Sobolewski Janusz główny specjalista + 48 22 39 07 401  
Starachowski Daniel kierowca + 48 22 39 07 406  
Szymanowicz Agnieszka specjalista + 48 22 39 07 401  
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi (DZL)
Zielińska Magdalena dyrektor działu   + 48 515 061 547
Pietraszek Elżbieta z-ca dyrektora działu + 48 22 39 07 298 +48 515 061 555
Dudzin Magdalena główny specjalista + 48 22 39 07 401  
Gierałtowska Anna główny specjalista +48 22 39 07 429  
Gilewska Monika starszy specjalista + 48 22 39 07 287  
Grabarczyk Agata główny specjalista + 48 22 39 07 114  
Graczyk Monika główny specjalista + 48 22 39 07 203  
Kulas Anna specjalista + 48 22 39 07 494  
Kurowska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 461  
Ratyńska Bożena główny specjalista +48 22 39 07 169  
Rochowicz Katarzyna specjalista +48 22 39 07 485  
Rutkowska Renata młodszy specjalista + 48 22 39 07 323  
Walerysiak Katarzyna współpracownik + 48 22 39 07 481  
Dział Księgowości (DK)
Witczak Małgorzata główny księgowy Centrum + 48 22 39 07 230 + 48 515 061 503
Dutkowska Beata koordynator zespołu + 48 22 39 07 232  
Jaszcz Aleksandra starszy księgowy +48 22 39 07 110  
Jaworska Bogumiła księgowy + 48 22 39 07 204  
Miłowska Małgorzata księgowy + 48 22 39 07 229  
Śliwka Teresa starszy księgowy + 48 22 39 07 238  
Wyszomirska Sylwia główny specjalista + 48 22 39 07 401  

 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
ul. Nowogrodzka 47a  00-695, Warszawa  tel: +48 22 39 07 401  fax: +48 22 20 13 408
REGON: 141032404  NIP: 701-007-37-77

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito